O nás

O autorech projektu:

​ Michal a Xenia Svobodovi spolu žijí a podnikají. Jejich dosud nejnovějším úspěchem je vybudování firmy ve Švýcarsku. Firmu, která se zabývala biomedicínou spolu poté i úspěšně prodali.
V jejich podnikání jim jistě pomáhá i fakt, že mají za sebou roky výcviků v oblasti práce s energiemi. Jak asi energie ovlivňuje jejich podnikání?

Tomáš Havrda je zkušeným a inspirujícím koučem a školitelem.

Vede ICA -Centre Europe, kde probíhá řada školení pro podnikatele a majitele firem.

Doporučení od účastníků předchozích Tomášových Tréninků:

„Troufám si říct, pro nás průlomový trénink v rozvoji společnosti. Bylo to strašně inspirující, i v tom, jaký potenciál máme, pokud to správně uchopíme.“/ T.Drážný, Manažer, KRAJÍČEK & ASSOCIATES s.r.o.

„Toto školení nás může hodně posunout procesně“/ D.Krajíček, Majitel společnosti KRAJÍČEK & ASSOCIATES s.r.o.

„Děkuji za školení jsem si jistý, že bylo přínosem a každopádně zpětné vazby od účastníku jsou velice pozitivní…Týmu se poslední školení líbilo a určitě spolu budeme spolupracovat dlouhodobě“/ J.Kašický, Majitel společnosti DELOR INTERNATIONAL, spol. s r.o.

„Děkuji jménem skupiny TZÚS za včerejší zajímavé a inspirativní školení, určitě budeme v kontaktu.“/ RNDr. Miloš Kužvart, Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p.

„Ti nejlepší z nás dokáží relativně složité věci vysvětlit jednoduše. Pan Havrda dokázal, že mezi ty nejlepší jednoznačně patří…Průřez těmi nejdůležitějšími obchodními principy a praktikami získanými z vlastní zkušenosti pana Havrdy byl nejenom bohatý na informace, ale i podaný zábavnou formou…“/ M.Hanke, Obchodní Manažer, Aquasoft spol. s r.o.

„Díky, Tomáši, za dnešní super školení obchodních dovedností! Takové jsem měl absolvovat už před pár lety.“/ P.Slavík, Blueweb.cz

„Tomáši, výborné školení, žádné dlouhé a zbytečné plýtvání.“/ J.Rybníček, Centre of Excellence Prague, s.r.o.

„Akcí jsem byl nadšen. Vynikající náměty, postřehy a tipy. Netradiční úhly pohledu. Velmi praktické.“/ Petr Kosina, Primeast, s.r.o.