Dílna Čistit a nechat odejít

ve čtvrtek 3.9.2015 v 17 hodin Vás zveme na Dílnu “Čistit a nechat jít – cesta ke svobodě v podnikání”.

Všude kolem sebe slyšíme skloňovat ve všech pádech “růst” jako hlavní zaklínadlo podnikání. Nic ale neroste do nebe a občas je potřeba zbavit se toho, co nás už jen zatěžuje, a uvolnit tak místo pro nové. Prostě uklidit, vyčistit. Na Dílně 3.9. se spolu do takového čištění pustíme.

Je obtížné zbavovat se něčeho, na čem lpíme … Známe to všichni – pečujeme o řadu bývalých zákazníků, kteří nám již roky nic nepřinášejí. Začínáme nové a nové projekty a staré neopouštíme. Přidáváme nové výrobky a nic ze sortimentu nevyřazujeme. Nemáme čas na ty, kteří s námi spolupracují, a už vůbec ne na ty, které pro spolupráci teprve chceme získat. Místo toho věnujeme přehnanou pozornost lidem, se kterými jsme spolupracovali v minulosti. Možná jsme už firmou natolik zahlceni, že by bylo lépe ji opustit …

Podvědomě tušíme, že takhle to dál nejde. Pokud nezasáhneme, někde to praskne. Věci se vyčistí samy, neřízeně, krizí, bolestnými rozchody, případně krachem. Nebo před problémem utečeme do nemoci.

Na Dílně spolu pomocí meditace a řízené diskuse vytvoříme prostředí, které nám pomůže využít náš vnitřní hlas pro čištění našeho podnikání řízeným způsobem.

Uvědomit si, co je pro nás nosné, a co naopak máme nechat odejít. Uvolnit energii pro to zdravé, co v sobě firma má. Vytvořit místo pro příchod nových impulzů a námětů. Nabízet našim zákazníkům stále to, co doopravdy chtějí …

Registrační poplatek 200Kč uhraďte, prosím, před akcí na účet 670100-2212652376/6210. Jako variabilní symbol uveďte Vaše IČ (identifikační číslo firmy/podnikání) a do zprávy pro příjemce uveďte Vaše příjmení. Při platbě na místě je registrační poplatek 300Kč. Doklad o zaplacení obdržíte po akci.

Dílna se koná 3.9. od 17 do 19 hodin v ICA Centru, Na Pankráci 24, Praha 4.

Těšíme se na setkání s Vámi 🙂

Michal, Xenia a Tomáš